خدمات ساختمانی پایتخت

دکوراسیون داخلی فروشگاه زارا هنگ کنگ

دکوراسیون داخلی فروشگاه زارا هنگ کنگ

Zara store by Elsa Urquijo Architects Hong Kong - دکوراسیون داخلی فروشگاه زارا هنگ کنگ
دکوراسیون داخلی فروشگاه زارا هنگ کنگReviewed by Khadamat on Jan 23Rating: 5.0

این مطلب در مورد دکوراسیون فروشگاه زارا واقع در هنگ کنگ است، که در طول زمان به یک منطقه بین المللی تبدیل شد که ترکیبی از فرهنگ شرقی و اروپایی را دارا می باشد.

زارا یکی از قدیمی ترین فروشگاه های این ناحیه بود که با هدف ایجاد فضایی بی زمان در برابر چهره پر هیاهوی خیابان و با دکوراسیون مغازه و ویترین متفاوت و در کنار صدها ویترین، نوشته ها و لامپ های نئونی آن توجه عموم را جلب می کرد .

دکوراسیون داخلی فروشگاه با چهره ای سفید خود را به شهر نشان می دهد که متریال به کار رفته در آن، به شهر گرما می بخشد. هرچند که به واسطه نوری که در طول روز به داخل فروشگاه سرازیر می شود ظاهر آن مخدوش به نظر می رسد.

نمای ساختمان برای ایجاد توالی فضاهای پر و خالی مشبک است که محفظه مرکزی فروشگاه را به خیابان مرتبط می کند.یک واسطه، یک فیلتر که فضای درونی و بیرونی را یکی می کند و دیالوگی بین فروشگاه و شهر ایجاد می کند.

دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی یک فضای کاربردی در درجه اول اهمیت قرار داشت. فضا باید به گونه ای می بود که باعث ایجاد بزرگنمایی میشد. بنابراین طراحی سقف و کف سالن به گونه ای بود که توهم یک فضای بزرگتر را در بیننده ایجاد کند.

معیارهای اولیه، همچنان، حفظ مفاهیم جدیدی از وضوح، عملکرد، زیبایی و پایداری در معماری فروشگاه نیویورک و تطبیق آن با مکان جدید ( هنگ کنگ ) میباشد. ایجاد یک معماری با مفهوم اعتقاد به کیفیت، استراکچر و متریال ، تنها برای یک موسسه طراحی لباس.

م: شاتوت دیزاین

توجه : مقالات داخل سایت تنها به جهت افزایش دانش کاربران گردآوری شده و شرکت خدمات ساختمانی پایتخت مجری انجام خدمات متنوع بازسازی ساختمان ، نقاشی ساختمان و تزئینات ساختمان می باشد.

440

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *