خدمات ساختمانی پایتخت

درست کردن رنگ و اجرای آن

other12 - درست کردن رنگ و اجرای آن
درست کردن رنگ و اجرای آنReviewed by Khadamat on Oct 28Rating: 3.0

برای درست کردن رنگ ابتدا رنگ اکرلیک را با کمي آب شل مي کنيم تا غلظت آن به اندازه مناسب برسد زيرا که خود رنگ غلظت بالايي دارد و مستقيما نمي توان روي سطح اجرا نمود.
و سپس ماده رنگ هاي دلخواه خود را در ظرف جداگانه اي به تناسب سليقه با هم ترکيب مي نماييم و براي يکنواختي ترکيب ايجاده شده مقداري آب به آن اضافه مي کنيم و به اندازه اي که محلول يک رنگ و يکنواختي داشته باشيم آنرا هم مي زنيم. ماده رنگ آماده شده را با استفاده از يک صافي به رنگ اصلي اضافه مي کنيم.
رنگ را آنقدر هم مي زنيم که ماده رنگ اضافه شده بطور يکنواخت با کل رنگ ترکيب شود.

درست کردن رنگ
**** نحوه اجراي کار:
ابتدا ناهمواري و ترک هاي موجود در سطح را با استفاده از بتونه صاف مي کنيم و با سمباده زائده هاي بتونه و زبري هاي روي سطح را از صاف مي کنيم. با يک پارچه تميز گرد وغبار هاي نشسته روي سطح را پاک مي کنيم و با رنگ اکرلیک سطح مورد نظر را رنگ مي کنيم.حالا بعد از خشک شدن رنگ آستر دوم را اجرا مينماييم و در نهايت رنگ رويي را با دقت تمام اجرا مي نماييم .

آموزش نقاشی ساختمان تصویری ، نقاشي ساختمان آموزش ، آموزش نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک ، نحوه نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک ، آموزش نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک ، آموزش نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک ، آموزش نقاشی ساختمان با رنگ روغنی ، آموزش نقاشی ساختمان تصویری ، نحوه نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک ، نحوه نقاشی ساختمان با رنگ روغنی ، نحوه نقاشی ساختمان با رنگ آکریلیک ، روش نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک ، روش نقاشی ساختمان با رنگ روغنی ، روش نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک ، معایب نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک ، معایب نقاشی ساختمان با رنگ روغنی ، معایب نقاشی ساختمان با رنگ آکریلیک

توجه : مقالات داخل سایت تنها به جهت افزایش دانش کاربران گردآوری شده و شرکت خدمات ساختمانی پایتخت مجری انجام خدمات متنوع بازسازی ساختمان ، نقاشی ساختمان و تزئینات ساختمان می باشد.

440

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *