خدمات ساختمانی پایتخت

هزینه های انجام بازسازی ساختمان

هزینه های انجام بازسازی ساختمان

bazsazi8 - هزینه های انجام بازسازی ساختمان
هزینه های انجام بازسازی ساختمانReviewed by Khadamat on Jan 13Rating: 5.0

پایین بودن عمر مفید ساختمان‌ها در کشور ما باعث شده است که شغلی به نام بازسازی ساختمان از رونق بسیار خوبی برخودار شود. بعضی از سازندگان ساختمان آنقدر مصالح نامرغوب کار می کنند که خریداران بعد از مدت کوتاهی ناچار به بازسازی آپارتمان می گردند ودسته دیگری از مردم بازسازی ساختمان وآپارتمان خودرا به خاطرتغییرات در کاربری آن ویا کابردی کردن فضا ها انجام می دهند در هر صورت ساخت ساز غیراصولی باعث بازسازی زود رس می شود شاید چنین رویه ای کمتر جایی از دنیا حاکم باشد. گفته می‌شود عمر مفید ساختمان‌ها در کشورهای پیشرفته ۱۰۰ سال است. اما درایران اگراصولی ساخته شود به طور میانگین این رقم به ۲۰ الی ۳۰ سال کاهش پیدا می‌کند و همین مسأله باعث می‌شود که مالکان با بالارفتن سن ساختمان، برای بازسازی آن به تكاپو بیفتند و اگر از بازسازی ساختمان صرف‌نظر کنند، ناگزیرند با مشکلات متعددی نظیر گرفتگی لوله‌ها و.. دست و پنجه نرم کنند.

هزینه بازسازی

قیمت بازسازی کامل یک ملک هرمترمربعی حدود ۲۵۰ هزار تومان است . ناگفته نمانداین قیمت حداقل و پایه است و این رقم بستگی به مصالح  مورد استفاده و نیز حجم بازسازی و سایر مؤلفه‌های دیگر، نظیر اجرای دکوراسیون داخلی و … تا سقف متر مربعی ۴۳۰ هزار تومان و بیشتر نیز قابل ارتقا است.

اما قیمت بازسازی بسیار متغیراست و به عوامل زیر بستگی دارد:
۱-     آیا تاسیسات قابل استفاده است یا نه؟
۲-    آیا می توان کابینت های قدیمی را بازسازی کرد؟
۳-    تا چه اندازه از مصالح قدیمی می توان استفاده کرد.
۴-    چگونه با کمترین تغییرات کابردی ترین بازسازی را انجام دهیم؟

اگر شرکت بازسازی کادر اجرای وطراحی مجرب ودلسوز داشته باشد می تواند بامدیریت صحیح هزینه های بازسازی راکاهش وبارمالی کمتری به صاحب ملک تحمیل گردد.برای تعیین قیمت بازسازی از شرکتی مشاوره بگیرد که کادر اجرای وطراحی خبره وکاربلد در زمینه بازسازی دارند واین شرکت ها به شما کمک می کنند که کمترین تغییرات با بیشترین کاربری را دربازسازی داشته باشید.
شرکت پایتخت با دارا بودن چندین مهندس عمرانی ،مکانیکی،تاسیسات،وسه نفر از اعضای این شرکت دارای مدرک دکترا که برای مقاوم سازی ساختمان های بلند مرتبه ،دولتی ،اداری ومدارس کارهای کم نظیر و به یادماندنی درکشور به انجام رسانده اند.

توجه : مقالات داخل سایت تنها به جهت افزایش دانش کاربران گردآوری شده و شرکت خدمات ساختمانی پایتخت مجری انجام خدمات متنوع بازسازی ساختمان ، نقاشی ساختمان و تزئینات ساختمان می باشد.

440

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *