خدمات ساختمانی پایتخت

دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری فیروزه ای

دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری فیروزه ای

naghashi19 - دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری فیروزه ای
دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری فیروزه ایReviewed by Khadamat on Jan 11Rating: 5.0

با کاغذ دیواری به رنگ فیروزه ای در دکوراسیون داخلی خانه یک نقطه مرکزی خلق کنید . رنگ فیروزه ای می تواند توجه جلب کردن  و کسانی که اهمیت آن نقطه را دو چندان کند.کسانی که تفاوت را در دکوراسیون خانه می خواهند بک دیوار را کاغذ دیواری به رنگ فیروه ای کارمی کنند وآنهایی که می خواهند با آمیختن رنگها ،حال وهوای خانه تغییر دهند  و از رنگ های روشن دیوار ها خسته شده اند رنگ فیروزهای به کمک آنها خواهد آمد ورنگ فیروزهای از همه بیشتر با رنگ طلایی، وسفید در کنار هم بسیار زیا وشگفت انگیز خواهد بود.

در دکوراسیون رنگ فیروزه ای یک رنگ پر جنب جوش است ولی چون از گروه رنگهای سرد محسوب می شود اتاق های کوچک را بزرکتر نشان می دهد.با این حال  در یک اتاق تمام دیوارهای آن را به رنگ فیروزه ای رنگ آمیزی کردن یا تمام دیوار های یک اتاق را با کاغذ دیواری ،به رنگ فیروزه ای کردن ریسک بزرکی محسوب می شود.

در دکوراسیون ورنگ آمیزی خانه تصمیم گرفتید که یکی از دیوار های خانه را با کاغذ دیواری به رنگ فیروزه ای کنید طرح ومد اتاق را باید درک کنید زیرا در یک اتاق مدرن کاغذ دیواری با نقش های هندسی استفاده می شود، و در دکوراسیون کلاسیک کاغذ دیواری گل دار یا به شکل شال های نقش دار می توان استفاده کرد .از جهت دیگراگر مبلمان و پرده ها نقش دار وگل دار هستند کاغذ دیواری را خیلی ساده می توان انتخاب کرد ،ودر ضمن نقش های شلوغ اتاق را پراکنده وبی ذوق نشان می دهد.

در دکوراسیون خانه توجه داشته باشید که دیوارهای به رنگ فیروزه ای ،در کنار رنگ سفید با مبلمان به رنگ کرم روشن توصیه می شود و رنگ لوازم را به رنگ سیب سبز ،رنگ صورتی ،رنگ طلایی،رنگ گیلاسی ومانند آنها و رنگ های مختلف را می توان استفاده کرد. کاغذ دیواری فیروزه ای در دکوراسیون منزل  در کجا و درچه رنگهای استفاده می شوند.

یکی از دیوار های خونه  را با کاغذ دیواری فیروزه ای بپوشانید مثل دیوار پشت تلویزیون ،دیوار پشت کتابخانه ،دیوار پشت ناهارخوری،دیوارپشت یک کاناپه ومانند اینها توجه ودقت افراد را جلب می کند یا دیواری که به نظر شما ،هماهنگ با دکوراسیون شما دارد می توانید با کاغذ بیواری فیروزه ای بپوشانید.

دکوراسیون

حال سوال اینجاست که دیوار های دیگر چه رنگی باشد؟
جواب :رنگهای مانند رنگ سفید ، رنگ عاج ، رنگ خاکستری روشن ، رنگ کرم ودیوارهای با رنگ خنثی می توان کار کرد واین رنگها انرژی شدید رنگ فیروزه ای را متعادل تر می کنند .

در دکوراسیون منزل رنگ فیروزه ای با رنگ قهوه ای در کنار هم بسیار زیبا دیده می شوند . رنگ قهوه ای تیره گی خاص دارد واگردر کنار رنگ فیروزه ای، رنگ اتاق به اندازه کافی روشن نیست و رنگ گرم بوجود آمده  آنگاه دیوار فیروزه ای با مبلمان قهوای روشن را با کف روشن وپرده ها ورنگ چهار چوب ها آن را متعادل کنید.

رنگ فیروزه ای ترکیبی از رنگ آبی ورنگ سبز می باشد گاهی رنگ آبی سنگینی می کند وگاهی سبز ، انتخاب رنگ  لوازم دکوراسیون براساس بیشترین درصد یکی از رنگ ها (سبز وقهوه ای )انتخاب می شود.

اگر به درستی دیوار های که به رنگ فیروزه ای رنگ آمیزی شده مقایسه کنیم خواهیم دید که دیواری با کاغذ دیواری فیروزه ای به فضا عمق بیشتر وحرکت بیشتر می دهد. دراین نمونه ها محصولات استفاده شده از بهترین برندها می باشد اما می توان از کاغذ دیواری های ایرانی ،چینی وبرند های دیگر نیز که قیمت پائین تر هستند استفاده کرد.

استفاده از رنگ فیروزه ای جسارت می خواهد به نظر می آید در هر خانه ای مورد استفاده قرار نمی گیرد اما رنگ مبلمان ولوازم دکوراسیون درست و به جا انتخاب شود .در هر خانه می شود از رنگ وکاغذ دیواری فیروزه ای بکار برد. آنچه که باید در رنگ فیروزه ای مورد توجه قرار گیرد باقیمانده رنگ دیوار ودکوراسیون را از رنگهای روشن انتخاب کنید./ نقاشی ساختمان

توجه : مقالات داخل سایت تنها به جهت افزایش دانش کاربران گردآوری شده و شرکت خدمات ساختمانی پایتخت مجری انجام خدمات متنوع بازسازی ساختمان ، نقاشی ساختمان و تزئینات ساختمان می باشد.

440

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *